Hollandsch Glorie

van Toneelgroep Oostpool

  • more_vert Tuesday, June 29, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool -Try out


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, June 30, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool -Try out


    add
    Add
  • more_vert Thursday, July 1, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool -Try out & with English subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, July 2, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool - Premiere


    add
    Add
  • more_vert Saturday, July 3, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, July 6, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Hollandsch Glorie + filmregistratie
    Wednesday, July 7, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie + filmregistratie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
    Van deze uitvoering wordt een filmregistratie gemaakt.
  • more_vert Thursday, July 8, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English Subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, July 9, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, July 10, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, July 13, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, July 14, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Thursday, July 15, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, July 16, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, July 17, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, July 20, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, July 21, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Thursday, July 22, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English Subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, July 23, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, July 24, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, August 10, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, August 11, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Thursday, August 12, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, August 13, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, August 14, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, August 17, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, August 18, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Thursday, August 19, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, August 20, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, August 21, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Tuesday, August 24, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Wednesday, August 25, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Thursday, August 26, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie with English subtitles


    add
    Add
  • more_vert Friday, August 27, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add
  • more_vert Saturday, August 28, 2021 9:00 PM (Bostheater. Grote zaal)
    Hollandsch Glorie van Toneelgroep Oostpool


    add
    Add